Audi Q5
50 TFSI e quattro S edition|PANO|B&O|360°CAM|MATRIX
Direct kopen, basisprijs: € 40.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 40.999,-
LEASEPRIJS: € 558,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.776,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 TFSI e quattro S edition|PANO|B&O|360°CAM|MATRIX |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 juli 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.859 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 558,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 40.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- 360 graden camera
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Alcantara bekleding
- Ambiance verlichting
- Bang & Olufsen Audio
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Bots waarschuwing systeem
- Keyless start
- Matrix LED koplampen
- Rondomzicht camera
- S Line exterieur
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische transmissie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Kleur parelmoer
- Kunstlederen interieurdelen
- Luxe lederen/microvezel bekleding
- Luxe lederen/stof bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Twee laadkabels
- Twee sleutels aanwezig
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR